Узбекский язык представляет тюркскую группу языков. Область его использования не ограничивается Узбекистаном, где он признан государственным языком. Также носители узбекского языка есть в Афганистане, Саудовской Аравии, Турции и других странах. На этом самобытном языке написано много литературных памятников. В настоящее время он используется в преподавании предметов в общеобразовательных и высших учебных заведениях.

В узбекском языке множество диалектов, которые условно подразделяются по фонетическим признакам на две группы – «окающие» и «акающие». В базисе современного литературного узбекского языка лежат ташкентско-ферганские «окающие» диалекты. На пограничных территориях Узбекистана существуют диалекты, проявляющие сходство с другими тюркскими языками. Некоторые из них, например, обнаруживают большое сходство с говорами казахского и уйгурского языков. В лексике узбекского языка наблюдается множество арабизмов, взятых из персидского языка. Узбекская фонетика отличается отсутствием гармонии гласных звуков, а грамматика – отсутствием категории рода.

Этапы развития узбекского литературного языка представляются следующим образом: древнетюркский литературный язык, староузбекский язык, современный узбекский язык.  Когда именно возник литературно-письменный староузбекский язык, единодушного мнения среди ученых пока нет.
Наше агентство может помочь вам решить задачи, связанные с переводом с/на узбекский язык. Профессиональные лингвисты сделают  качественный перевод любых типов текстов или обеспечат устный перевод.

Письменный перевод, устный перевод, технический перевод документации, нотариальный перевод, медицинский перевод, юридический перевод договоров и текстов.

Филиалы: бюро переводов Киев, бюро переводов Харьков, бюро переводов Днепр, бюро переводов Одесса.

Бюро перекладів «АЗБУКА» Дніпро

ФОП Петрич О.О.

ТОВ «ФОРМАТ ПОСЛУГА»

Офіс 1 – вул. Січових стрільців, 12 ( колишня вул. Артема), 2 поверх, офіс 25;

+38(056)716-26-48, +38(063) 351-14-70,

 

+38 (050)303-56-57; +38 (096)710-02-79;

email: dnepropetrovsk11@azbuka-bp.com.ua, email: azbuka-dnepr@ukr.net, skype: azbukadnepr

Офіс 2: просп. Слобожанський,42 (колишній просп. Правди) 1 поверх (в приміщенні «Єдиного реєстраційного центру»)

+38(097) 369-88-05; +38 066 706-32-12;

email: pravda@azbuka-bp.com.ua, skype: azbuka-pravda

Офіс 3 – вул. Поля, 2

Час роботи: 09:00-18:00

 

Для замовлення знижки на послугу перекладу до 5% заповніть наступну форму

Бюро перекладів «Азбука» працює в місті Дніпро вже більше 10 років. Специфіка міста – мільйонника – це великий потік туристів, які відправляються на відпочинок за кордон через міський аеропорт, це активне ділове життя та, як наслідок, - безліч термінових замовлень найрізноманітніших тематик. Наші співробітники на відмінно справляються з великими обсягами матеріалу, долають форс–мажорні ситуації, працюють в короткі терміни на результат. Штат нашого бюро укомплектований досвідченими менеджерами, професійними перекладачами та редакторами, в тому числі носіями ряду затребуваних мов. Серед позаштатних перекладачів маємо спеціалістів з науковими ступенями та величезним досвідом роботі на виробництвах, в наукових закладах, судових, освітніх та інших вузькоспеціалізованих структурах.

 

Бюро перекладів «Азбука» – Дніпро – це згуртована команда, яка дуже відповідально відноситься до кожного замовлення. Усіх клієнтів, які прийшли в наше агентство, зустрічають привітні та відповідальні працівники. Ми проведемо консультацію та якісно виконаємо Ваше замовлення.

Бюро перекладів «Азбука» –Дніпро надає своїм клієнтам такі послуги, як письмовий та усний переклад, засвідчення перекладу нотаріусом, легалізація документів в Міністерстві Юстиції, Міністерстві закордонних справ, Посольствах та консульствах, проставлення штампу «Апостиль», витребування Довідок про відсутність судимостей, допомога іноземцям з отримання ІПН в Фіскальній службі, послуги Присяжного польського та чеського перекладача та консультування з інших юридичних питань. Усний переклад включає синхронний і послідовний переклади та проводиться на багато мов, які пропонуються бюро, в тому числі і на самі рідкісні.

Ми готові допомогти вам з перекладом різноманітних документів, в числі яких:

  • Особисті документи громадян (наприклад, паспорт, різного роду свідоцтва та виписки, атестати, дипломи та додатки до них, а також безліч інших документів).

  • Технічні тексти будь – якої складності та обсягу.

  • Особисті записи, листування та інше.

  • Медичні довідки та інші документи.

  • Художня та наукова література.

 

Всі послуги надаються в обумовлені терміни, зі збереженням повної конфіденційності та за конкурентними цінами. Корпоративним клієнтам ми пропонуємо знижки, а постійні клієнти, крім того, отримують персонального менеджера підтримки та інші переваги. Більш докладно про це можна дізнатися у наших менеджерів.

З січня 2016 року ми розпочали допомагати нашим клієнтам в м. Дніпропетровськ та м. Запоріжжя здійснювати засвідчення перекладів Чеським присяжним (судовим) перекладачем. Чеський присяжний (судовий) перекладач – це фахівець в області філології, який здійснює переклади з російської або української мови на чеську мову і навпаки. Даний фахівець зареєстрований в Крайовому судовому реєстрі Чеської республіки і має ліцензію на право здійснення даної діяльності на території України.

Переклади документів, виконані і завірені таким фахівцем, приймаються абсолютно у всіх Державних органах, підприємствах, навчальних закладах на території Чеської республіки.

 

Переклад особистих і комерційних документів – важливий етап підготовки до виїзду за кордон, оформлення прав на майно за кордоном, встановлення ділових відносин з іноземними партнерами. Від якості перекладу при цьому залежить, чи буде отримано позитивну відповідь від візового центру, потенційного партнера, роботодавця або місця навчання. Важливо, щоб переклад здійснювали професіонали, які знають як нюанси перекладу, характерні для цільової країни, так і актуальні вимоги до оформлення перекладу. Таке знання гарантує, що подані документи будуть прийняті з першого разу, що збереже час і нерви замовника.

Переклад в письмовій формі також представлений різними тематиками. У нашому центрі перекладів Ви завжди можете отримати переклади текстів і документів, що відносяться до тем бухгалтерії, економіки і т.д. Стиль і складність не впливають на вартість перекладу, тому ми з легкістю беремося як за об'ємні роботи, так і за прості документи.

Наше бюро – хороший партнер і саме цим залучаємо своїх клієнтів. Працюючи вже досить довго в перекладацькій діяльності, ми, справжні майстри, з впевненістю стверджуємо, що переклади нашого центру високоякісні. Висококваліфіковані перекладачі здійснюють переклад документів швидко і ретельно, а носії мови уважно його вичитують.

 

Один з факторів, що визначає якість перекладу, полягає в глибоких знаннях наших працівників. Вони дуже добре обізнані в бухгалтерії, юриспруденції, медицині, а також мають великий досвід в перекладацькій діяльності. Великий досвід в даній сфері має велике значення, тому наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що отриманий на руки переклад повністю відповідає оригіналу, його змісту.

У нашому бюро Ви завжди можете отримати нотаріальний переклад документів. Приватний нотаріус завірить документи і засвідчить печатку і підпис, що свідчать про вірність перекладу і повній відповідності оригіналу документа.

Беручи будь-які документи з рук наших клієнтів, ми гарантуємо їх збереження на той час, поки вони будуть знаходитись у нас.

 

Ми пропонуємо великий вибір європейських і східних мов. Робота з перекладачами з різних країн дає нам можливість в найкоротші терміни виконувати Ваші замовлення.

Бюро перекладів Азбука-Дніпропетровськ обслуговує клієнтів в містах: Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Нікополь, Павлоград, Новомосковськ, Жовті Води, Марганець, Синельникове, Орджонікідзе.

Прайс – лист офісу в місті Дніпро

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Мова перекладу

Переклад стандартного документа, грн

 

Переклад тексту з/на мову (перекладацька сторінка 1800 знаків з пробілами), грн

 

Переклад тексту з/на мову (перекладацька сторінка 1800 знаків з пробілами) вузькоспеціалізованого тексту, грн

Мови країн СНД

 Азербайджанська

  90  

 100* 

150

 Вірменська

 75 

 85 

120

 Білоруська

 90 

 100 

120

 Грузинська

 90 

 100 

150

 Казахська

 120 

 130* 

200

 Киргизька

 120 

 130* 

200

 Молдавська/Румунська

 80 

 90* 

150

 Російська

 30 

 30 

30

 Таджицька

 120 

 130* 

200

 Туркменська

 120 

 130* 

200

 Узбецька

 120 

 130* 

200

Європейські мови

 Англійська

50

55

65-75

 Болгарська

100

110

180

 Угорська

110

120

190

 Нідерландська

120

від 130*

190

 Грецька

 100 

 115/150 

190

 Датська

120

від 130*

200

 Іспанська

 75 

 80 

110

 Італійська

 75 

 80 

110

 Каталанська

100

від 110*

200

 Латвійська

 120 

від 130*

200

 Литовська

 120 

 від 130* 

200

 Македонська

120

від 130*

200

 Німецька

 55 

 60 

70-80

 Норвезька

120

150*

200

 Польська

 75 

 80 

от 90

Бюро переводов Азбука в Украине