Переклад документів з / на албанську мову

Походження албанської мови донині оповите таємницею. Те, що вона відноситься до індоєвропейської сім’ї мов, не викликає сумнівів, але на цьому одностайна думка вчених закінчується. У свій час вважалося, що витоки албанської – в стародавній іллірійської мови, але після того, як дослідили схожі риси албанської мови з мовами іранської групи, від цієї теорії довелося відмовитися. Нова гіпотеза будується на тому, що прародичкою албанської мови могла бути мова даків, що відноситься до фракійсько-фрігійської групи індоєвропейської сім’ї.

 

В силу історичних подій, албанська мова неодноразово зазнавала на собі впливу різноманітних мов. Територія Албанії пам’ятає багато завойовників, які представляли різні національності і культури. Як результат – наявність в албанській мові латинізмів, слов’янізмів, елементів з грецької і турецької мов. Письмова форма албанської мови заснована на латинському алфавіті з додаванням діакритичних (підрядкових, надрядкових і внутрішньорядкових знаків). Нині носіїв албанської мови нараховується близько 6 мільйонів людей.

 

Перекладацька діяльність нашого агентства не обмежується тільки основними світовими мовами. Якщо у вас виникне необхідність в якісному і швидкому перекладі з/на албанську мову, ми завжди раді вам допомогти.

 

Ми виконуємо письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

 

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.