Переклад документів з/на арабську мову

Арабська мова, перебуваючи в центрі семітської групи, довгий час претендувала на статус праматері всіх семітських мов. Проте більш пізні дослідження не підтвердили цю гіпотезу. По суті, арабська мова – це об’єднане найменування різних діалектів і говірок, носіями яких є численні племена арабів.

Літературна форма арабської мови входить до складу робочих мов ООН. Крім того, вона має статус офіційної в усіх арабомовних країнах. Таким чином, ареал використання арабської мови об’єднує країни Близького і Середнього Сходу, Аравійського півострова і частково Африки.

Особливість письмової форми арабської мови, на яку в першу чергу звертає увагу будь-який європеєць, проявляється в напрямку письма справа наліво і відсутність великих літер.

Сьогодні розмовна форма арабської мови включає в себе п’ять видів розвинених діалектів (точніше, це групи подібних між собою діалектів, різниця між якими всередині групи часто мінімальна): магрибський, аравійський (півострівний), іракський (сиро-месопотамський), єгипетський (єгипетсько-суданський), середньоазіатський (левантійський). З точки зору лінгвістики, ці форми можуть розцінюватися як самостійні мови. З метою однаковості, в арабомовному світі в основному застосовується літературна форма арабської мови, тоді як діалекти використовуються локально, на своїх територіях.

Складнощі, що виникають при перекладі з/на арабську мову, пов’язані з тим, що вона, на відміну від мов індоєвропейської сім’ї, будується за своїми, особливими принципам.

Якщо граматика арабської мови і проста, то сенс висловлювання або окремого слова часто залишається недоступним для розуміння без спеціальної підготовки.

Ми допоможемо вам перекласти будь-які документи, в тому числі нормативи, креслення, схеми і комерційну документацію. Наші професійні лінгвісти допоможуть вам максимально ефективно і в найкоротші терміни подолати будь-які труднощі перекладу. Ми здійснюємо письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.