Переклад з/на вірменську мову

Попри те, що за походження це представник індоєвропейської сім’ї, вірменська мова – родичка індоіранських, слов’янських і європейських мов. У ній виділяються дві основні групи діалектів: західна і східна. Ці групи мають не тільки мовні, а й територіальні відмінності: східний діалект вживається в основному на території СНД, тоді як західний  використовується вірменськими діаспорами на Заході і на Близькому Сході.

Письмова форма вірменської мови має багатовікову історію. Першим пам’ятником вірменської писемності прийнято вважати переклад Біблії в першому тисячолітті н.е., а унікальний вірменський алфавіт був створений близько 16 століть тому.

Розвиток вірменської мови включає три стадії, тому історично виділяються давньовірменську, середньовірменську і нововірменську мову.

Вірменською мовою говорять близько 6-ти мільйонів чоловік у всьому світі. Велика частина з них проживає на території Вірменії та Росії.

Наша компанія надає можливість перекладу з/на вірменську мову текстів будь-якого типу, включаючи ділові папери, дипломи та різні довідки. Перекладачі нашого бюро працюють професійно і оперативно, враховуючи ваші побажання щодо нюансів перекладу (наприклад, щодо стилю чи деталей написання власних назв чи імен). Наші ціни порадують вас не менше, ніж якість наданих послуг. Ми здійснюємо письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.