Переклад документів з/на азербайджанську мову

Азербайджанська мова є представником огузької підгрупи південно-західної гілки тюркських мов. Це одна з найдавніших літературних мов з понад 1300-літньою історію від перших усних епосів і до наших днів.

Відмінною особливістю лексичного складу азербайджанської мови є значне запозичення слів з перської та арабської.

Азербайджанська мова вражає кількістю місцевих діалектів, що розрізняються між собою за лексикою та фонетикою. Їх кількість сягає п’ятнадцяти!

Якщо говорити про писемність, то варто згадати, що спочатку вона була заснована на арабській графіці. Ця графіка використовувалася аж до тридцятих років ХХ-го століття. Потім її замінила кирилиця. Остання зміна графіки азербайджанської мови (з кириличної на латинську) була здійснена в 1991 році.

Крім Республіки Азербайджан, де азербайджанська мова є офіційною, її носії проживають в таких країнах, як Грузія, Росія, Ірак, Іран і Туреччина. Їх кількість сягає близько 50 мільйонів чоловік.

Наше бюро перекладів пропонує вам послуги з професійного перекладу з/на азербайджанську мову. Ми гарантуємо нашим клієнтам високу якість перекладу, а також бездоганний сервіс! Приймаються до перекладу тексти будь-якої тематики.

Ми надаємо послуги в таких галузях, як письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад угод і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.