Туристична компания Taurus Travel
Адресам. Біла Церква вул. Героїв Небесної Сотні, 2, оф. 102
Телефон(050)172-24-34, (067)696-42-62
E-mailtaurustravel@i.ua
Час роботиПонеділок - п'ятниця 09:00 - 18.00
Вихіднісубота - неділя

Ценовая политика

УслугиЦенаУслугиЦена
Перевод стандартных документовПисьменные переводы (1 страница)
Европейские языкиот 80 грн.Европейские языкиот 100 грн.
Языки стран СНГот 55 грн.Языки стран СНГот 60 грн.
Языки скандинавских странот 165 грн.Языки скандинавских странот 170 грн.
Восточные языкиот 110 грн.Восточные языкиот 150 грн.
Справки об отсутствии судимостиот 550
Легализация документов
Проставление штампа "Апостиль"от 450 грн.
Консульская легализацияот 485 грн.*
Заверение выполненных переводовВерстка текста (форматирование) (за 1800 зсп)
Заверение печатью бюро переводов45 грн.Верстка текста (форматирование)от 50 грн.
Нотариальное заверение подписи переводчикаот 100 грн.Набор текста (за 1800 зсп)от 50 грн.

При підготовці документів для поїздки за кордон на відпочинок, роботу, навчання, лікування чи з метою розширення бізнес-інтересів, для оформлення спадку в інших країнах, а також для розвитку ділових стосунків, які завжди супроводжуються значним обсягом ділового листування, рано чи пізно знадобиться здійснити нотаріальний переклад документів чи переклад, засвідчений офіційним штампом. Бюро перекладів «Азбука» – лідер на ринку таких послуг.

Маючи понад десятирічний досвід роботи, володіючи обширною всеукраїнською мережею, а також величезною кількістю партнерських офісів по всій Україні та в інших країнах, ми пропонуємо послуги перекладу, а також здійснюємо консультаційну та повноцінну посередницьку підтримку в проставленні штампу «Апостиль» і консульській легалізації документів.

До ваших послуг максимально укомплектований штат спеціалістів, серед яких як досвідчені штатні перекладачі, так і носії мови з різних країн, а також коректори, редактори і верстальники. В максимально короткі терміни буде готовий переклад технічного тексту, а також практично будь-якого тексту юридичної, медичної, економічної та інших тематик. При великих об’ємах можлива не лише однарозова кінцева здача перекладеного матеріалу, а і здача частинами, «пакетами» і т.д.

Для здійснення замовлення достатньо подзвонити за вказаним номером чи написати на вказану електронну адресу. Наші менеджери одразу ж назвуть орієнтовні терміни і ціну. Можливі варіанти термінового виконання і надсилання по Україні чи навіть світу кур’єрськими і поштовими службами. Часто для замовника навіть не обов’язково бути присутнім в нашому офісі на будь-якому етапі роботи: скани чи документи в форматі .doc або .pdf можна вислати електронною поштою або за допомогою основних месенджерів, оплату здійснити на банківську карту, а готовий документ з будь-яким видом засвідчення отримати в найближчому відділенні Нової пошти, Укрпошти чи через яку-небудь іншу службу доставки.