Переклад документів з/на болгарську мову

Болгарська мова, як і сербохорватська, македонська і словенська, представляє південнослов’янську підгрупу. Носіями болгарської мови є близько 12 мільйонів чоловік, що проживають як в самій Болгарії, так і в сусідніх Румунії, Туреччини, Югославії, Македонії, а також в Молдові, Україні, Росії та інших країнах.

У лексичному складі болгарської мови легко виявити запозичення з італійської, румунської, албанської мов. У міру еволюції, болгарська зазнала змін в морфології і синтаксисі, втративши відмінкові закінчення у іменників і прикметників, відмінність повної та короткої форм прикметників і т.д.

Болгарська мова стала першою зі слов’янських мов з власною писемністю. Спочатку використовувався алфавіт глаголиці, але з часом проявився і вплив кирилиці. У древніх болгарських текстах можна побачити застосування і того, й іншого алфавіту. Староболгарська мова з часом стала загальнослов’янською книжною мовою, яка розвинулася в церковнослов’янську мову.

За лексичним складом вона близька до сучасної болгарської, яка досі включає в себе слова, які вважаються застарілими в інших слов’янських мовах.

Переклади з/на болгарську мову здійснюються нашим агентством з урахуванням всіх особливостей і нюансів мови, а також на основі побажань клієнта до стилістики перекладу тексту. Можливий як письмовий, так і усний переклад, а також технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.