Переклад документів з /на чеську мову

Чеська мова відноситься до західнослов’янської мовної групи індоєвропейської сім’ї. У Чехії вона визнана державною мовою, а число її носіїв в світі досягає 13-ти мільйонів чоловік. Серед «близьких родичів» чеської мови можна назвати словацьку – до XIX століття для жителів Словаччини чеська мова була літературною.

Найперші письмові тексти чеською мовою дослідники відносять до XIII століття. У XIV столітті сформувався єдиний тип літературної мови, який в наступні 200 років стабілізувався. У період з початку XVII до кінця XVIII століття розвиток чеської мови припинився, оскільки в цей час офіційною мовою стала німецька.

Відродження чеської літературної мови припадає на початок XIX століття. Звернення до текстів XVII століття надає чеській літературній мові книжковий характер. Розмовна мова міського і сільського населення була представлена діалектами. Сучасна чеська писемність базується на латинському алфавіті. Таким же чином організоване і словацьке письмо.

При виникненні необхідності в перекладі з/на чеську мову, ви завжди можете скористатися послугами нашого бюро. Фахівці високого класу з великим практичним досвідом роботи зроблять переклад потрібних вам текстів з урахуванням мовних особливостей, стилю і термінологічних аспектів документа.

Ми здійснюємо письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.