Переклад документів з/на англійську мову

Англійська мова входить у німецьку групу індоєвропейської сім’ї мов. Завдяки колоніальній політиці Великобританії, англійська мова отримала широке поширення в світі. Вона входить до п’ятірки мов з найбільшою кількістю носіїв. Крім Великобританії, англійська мова є державною в США, Австралії, Новій Зеландії. У ряді країн вона має статус другої офіційної мови.

Поряд з французькою, російською, арабською, китайською, іспанською, англійська мова є робочою мовою ООН. Вона часто виступає в якості мови міжнародного спілкування.

Область використання письмової форми англійської мови практично безмежна, що обумовлює актуальність перекладу.

Наше бюро надає послуги з перекладу з/на англійську мову текстів різної тематики. Професіоналізм і великий досвід роботи наших співробітників гарантують найвищу якість перекладу, здійсненого в максимально короткі терміни.

Можливі такі варіанти перекладу, як синхронний і послідовний. Ми відповідаємо за кожне слово і виконуємо побажання клієнта щодо тих чи інших нюансів перекладу. Співпраця з нашим агентством дозволить вам назавжди забути про свої клопоти, пов’язані з необхідністю перекладу з/на англійську мову.

Ми здійснюємо письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.