Переклад документів з/на фарсі

Перська мова (або інакше – «фарсі») – державна мова Ісламської республіки Іран. Вона представляє іранську групу індоєвропейської мовної сім’ї і налічує близько 60 мільйонів носіїв, які проживають в Ірані, Афганістані і Пакистані.

На фарсі спілкуються жителі всіх іранських регіонів. Основою, на якій розвинулася сучасна мова, є перська в своїй діалектної формі. Тим часом класичний фарсі став прабатьком трьох мов: перської, таджицької і дарі.

Сучасна перська мало чим нагадує класичну за фонетикою, синтаксисом, морфологією і лексикою. Як правило, сучасні носії мови воліють використовувати не літературну, а розмовну форму. Фарсі багато в чому зобов’язана своєю літературною формою тегеранському діалекту, а лексика містить значну кількість запозичень з арабської, турецької, англійської, французької мов. Арабська мова також «поділилася» з фарсі своєю графікою. Найдавніші письмові тексти на фарсі відносяться до IX століття.

Ми пропонуємо послуги з професійного перекладу з/на фарсі. Наші фахівці мають багатий практичний досвід в перекладах з/на фарсі як художніх текстів, так і документації.

Професійний підхід до перекладів (а саме облік тематичної специфіки, побажань до стилю, а також термінології) забезпечує бездоганний переклад нашими фахівцями будь-якого тексту!

Ми здійснюємо письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.