Переклад документів з / на фінську мову

Фінська мова – представниця прибалтійсько-фінської групи уральської сім’ї мов. Вона офіційна для 92% жителів Фінляндії, а також для фінських діаспор в скандинавських країнах, а також в Росії та США. Самі фіни називають себе “суомалайсет”, свою країну “Суомі”, так само, “суомі”, називають і мову, якою говорять. Назва “Фінляндія” має германське походження і не властива фінам: як відомо, в їх мові навіть немає літери “ф”.

Історично до розвитку фінської мови доклали зусиль стародавні племена ям (єм), сум, і саво, тому класифікація діалектів фінської мови безпосередньо пов’язана з розмовною мовою цих народностей. У сучасній фінській мові налічується близько восьми територіальних говірок.

Слова в фінській мові читаються так, як пишуться. Перші тексти фінською з’явилися досить пізно – в XVI столітті. В цих текстах слова і фрази записувалися латинськими буквами. На літературну фінську мову в значній мірі вплинула експансія шведської мови як мови, що має офіційний статус.

Наше перекладацьке агентство буде раде допомогти вам зробити переклади з/на фінську мову. У нашому штаті працюють професіонали з великим досвідом перекладу текстів будь-якої складності і спрямованості. Враховуються всі побажання замовника щодо стилістика і термінологічних особливостей. Наше бюро здійснює виключно якісні переклади!

Письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.