Переклад документів з/на французьку мову

Одна з мов романської групи індоєвропейської сім’ї, французька мова утворилася в результаті трансформації латинської розмовної мови. У сучасній французькій поряд з літературною формою існує значна кількість діалектів. Почасти це пояснюється тим, що французи дуже ревно оберігають свою мову на всіх рівнях, від фонетики до синтаксису.

Французька мова входить до шістки робочих мов ООН і в п’ятірку найпоширеніших мов світу. Деякі європейські держави використовують її в якості офіційної та літературної мови.

Крім Європи, французька мова широко використовується в ряді африканських країн, які в минулому були колонізовані Францією, також застосовується на Гаїті й у Канаді. Як і англійська, часто виступає в якості мови міжнародного спілкування.

Перекладачі нашого агентства – професійні лінгвісти, тому переклади робляться з урахуванням всіх нюансів мови і жанрової специфіки тексту. Ми використовуємо індивідуальний підхід не тільки до тексту, але і до наших клієнтів. Ви завжди можете бути впевнені, що ваші побажання до перекладу будуть реалізовані. До того ж, співпрацюючи з нашим агентством, ви скоро переконаєтеся, що висока якість не обов’язково передбачає високу вартість.

Наші фахівці здійснюють письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.