Переклад документів з/на нідерландську мову

Нідерландська (іноді її називають голландською або фламандською, за місцем вживання) мова належить до західнонімецької групи індоєвропейської сім’ї мов. Свого часу її помилково зараховували до діалектів німецької мови, оскільки вона надзвичайно близька до неї не тільки за лексичною системою, але і за фонетичною.

З іншого боку, тим, хто починає знайомитися з цією мовою, вона здається сумішшю німецької, французької та англійської мов. Однак ближче за інші до нідерландської знаходиться африкаанс – мова, що виникла в Південній Африці і вважалася довгий час нідерландським діалектом. Нідерландська мова переповнена наріччями: тільки у Фландрії їх число досягає двох з половиною тисяч.

Кількість носіїв нідерландської мови становить близько 27 мільйонів з урахуванням жителів Нідерландів, Бельгії, північно-західних регіонів Франції і областей Африки з населенням бурсько-африканського походження.

Щоб полегшити вам спілкування з партнерами з Нідерландів, наше бюро пропонує вам свої послуги з перекладу з/на нідерландську мову. Ми допоможемо не тільки з перекладом документів, а й з більш складними текстами. Можливий також синхронний або послідовний переклад на ділових зустрічах та брифінгах.

Наші фахівці виконують письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.