Переклад документів з/на грецьку мову

Історично склалося, що грецька мова являє собою однойменну групу мов індоєвропейської сім’ї. Грецька писемність – одна з найдавніших у світі. Вона базується, на думку лінгвістів, на фінікійському письмі. Її найбільш широке поширення відбувалося до часів Римської та Візантійської імперій.

В результаті турецької навали грецька писемність зазнає занепаду. Історичні етапи розвитку грецької мови представлені чотирма періодами: давньогрецька мова, середньогрецька (візантійська), новогрецька і сучасна грецька.

Давньогрецька мова в наш час представлена збереженими написами на різних предметах: на табличках, монетах, посуді, мозаїці, а також у вигляді рукописів на папірусі.

Давньогрецька мова цікава, перш за все, тим, що її діалектами були написані такі безсмертні пам’ятники світової літератури, як «Одіссея» та «Іліада» Гомера, трагедії Есхіла, Софокла та Евріпіда, трактати давньогрецьких філософів.

Нині грецька мова продовжує виконувати свою культурну функцію, збагачуючи наукову термінологію. Назви класичних наукових дисциплін, в тому числі математики, медицини, філософії, філології та багато інших, створені саме грецькою мовою. Те ж відноситься чи не до всіх областей мистецтва.

Попри те, що золоті часи розвитку грецької мови, здавалось би, в минулому, вона актуальна і нині, адже зараз носіями грецької мови понад 15 мільйонів осіб.

Переклад з грецької мови актуальний і для бізнесу, і для культурологів і для дослідників літератури. Наше бюро виконає будь-який цільовий переклад з/на грецьку мову з урахуванням специфіки тексту і його жанрових особливостей. Наші фахівці виконають для вас письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів. Ви залишитеся задоволені результатами праці наших спеціалістів!

 

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.