Переклад документів з/на хінді

Хінді – це мова індоарійської групи індоєвропейської сім’ї мов, визнана як державна мова Індії. Носіями хінді є майже 245 мільйонів чоловік. За кількістю носіїв вона знаходиться на п’ятому місці в світі.

Витоки хінді слід шукати в санскриті, з якого вона запозичила велику кількість лексики. Також у хінді багато спільного з урду. На думку деяких лінгвістів, хінді та урду представляють одну мову. Так само, як і санскрит, хінді використовує письмо девангарі, а урду – перську графіку разом зі словником перських і арабських слів. Тому можна зробити висновок, що поділ хінді і урду носив виключно політичний характер і супроводжував відділення Пакистану від Індії.

Писемність хінді – складова, що значно відрізняє її від європейських мов. Виникнення і розвиток літературної мови хінді багато в чому пов’язане з локальними релігійними рухами, які оспорювали один у одного право перекладу сакральних текстів, написаних на санскриті або перською мовою. У хінді виділяється чотири групи діалектів.

Наше бюро пропонує свої послуги з перекладу з/на хінді. Професійні лінгвісти гарантують точний переклад будь-яких видів письмових текстів. Якщо вас чекає ділова зустріч або участь в міжнародній конференції, наші фахівці можуть забезпечити синхронний або послідовний переклад при переговорах. Ми допоможемо вам «знайти спільну мову» з вашими партнерами, якісно виконавши для вас будь-який переклад будь-якої документації!

Наші фахівці здійснюють письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.