Переклад документів з / на хорватську мову

Близькість хорватської мови до української чи російської пояснюється тим, що ці мови належать до однієї мовної групи – слов’янської. Разом з боснійською і сербською мовами хорватська є офіційною мовою Герцеговини, Боснії і Хорватії.

Довгий час хорватську мову не виділяли як самостійну, а розглядали як варіант сербохорватської мови. У XIX столітті було прийнято угоду про єдину літературну мову. У 50-х роках минулого століття було офіційно визнано існування двох самостійних мов. Поділ, можливо, носив більше політичний характер, ніж лінгвістичний.

Сучасна хорватська мова використовувалася в літературі впродовж дев’ятисот років. Розмовна форма хорватської мови включає три діалекти, що розділяються за фонетичними ознаками: штокавський, моліський і чакавський. На території колишньої Югославії жителі легко розуміють один одного, якщо не користуються місцевими говорами і діалектами.

Наше агентство пропонує вам послуги з перекладу з/на хорватську мову. Документація, технічні, публіцистичні та художні тексти будуть перекладені нашими фахівцями з урахуванням усіх мовних особливостей. Для більшої ефективності співпраці з вашими хорватськими діловими партнерами ми підготуємо для вас якісні переклади договорів та іншої комерційної документації!

Наші фахівці здійснюють письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.