Переклад документів з/на ірландську мову

Територія Британських островів стала домівкою для кількох мов кельтської групи індоєвропейської сім’ї. Одна з цих стародавніх мов – ірландська. Її коріння сягає в далеке минуле.

Перші письмові джерела ірландською мовою датовані VI століттям нової ери. З приходом на Британські острови християнства ірландська мова переходить з рунічної писемності на латиницю, а в результаті англо-саксонського завоювання приймає до свого складу елементи англійської та нормано-французької мов.

Через насадження англійської мови ірландська довгий час знаходився в опалі. Фактор ризику поступового зникнення мови зійшов нанівець тільки після набуття Ірландією статусу незалежної держави. Навчання ірландській мові в школах стало обов’язковим, з’явилися ЗМІ, що національною мовою. За останніми даними, в Ірландській Республіці налічується близько 1,5 млн чоловік, які володіють рідною мовою. Серед носіїв ірландської мови слід також відзначити значну кількість ірландців, які проживають на території США.

Ми будемо раді допомогти вам з перекладом з/на ірландську мову текстів будь-яких жанрів і стилів. Також наше агентство пропонує послуги з синхронного та послідовного перекладу, апостилювання. Наші фахівці здійснюють письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.