Переклад документів з/на іврит

Давньоєврейська мова Старого завіту – іврит – належить до семітської групи мов. Це державна мова Ізраїлю, якою в цілому користуються понад 7 мільйонів чоловік.

Історія цієї стародавньої мови безпосередньо пов’язана з релігійною літературою ранніх етапів і включає шість періодів:

  • Біблійний (іврит виступає як мова Старого завіту);
  • Післябіблійний (іврит стає ритуальною мовою богослужінь);
  • Період Талмудів та масоретів (разом з арамейською лексикою іврит використовується в написанні релігійно-етичних концепцій іудаїзму);
  • Іврит Середньовіччя (вживається для створення релігійних текстів і для спілкування в колі іудеїв);
  • Проникнення івриту в XIX столітті в європейську культуру, включаючи ЗМІ та царину освіти.

У XX столітті з розряду «мертвих» мов іврит переходить в розряд державної мови Ізраїлю. Сучасний іврит втратив виключно сакральну функцію, ставши мовою повсякденного, побутового спілкування.

Письмо івриту нагадує арабське за напрямком написання літер, справа наліво. Головна особливість єврейського алфавіту полягає у відсутності букв, які позначають голосні звуки. Для можливості читання використовуються три букви, які можуть позначати як приголосний, так і голосний звук. Букви на письмі не зливаються, а рядки розташовуються зверху вниз.

Переклад з івриту українською чи російською мовою – досить складний процес. Крім особливостей мови, властивих семітській групі, потрібно враховувати і регіональні вимови. Виділяється, наприклад, ашкеназька вимова євреїв Східної Європи, сефардська, поширена на Балканах і в Іспанії, а також вимови грузинських і «арабських» євреїв.

Наше бюро здійснює всі види перекладів з/на іврит. Наші фахівці враховують найменші особливості івриту при перекладі будь-якої документації і текстів художнього жанру. Ми виконуємо письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів. Звертаючись в наше бюро, ви забезпечуєте себе якісно перекладеними текстами!

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.