Переклад тексту з/на японську мову

Японська мова поширена на ізольованій території, що складається з трьох тисяч островів. Ця державна мова Японії налічує понад 130 мільйонів носіїв. Загалом вона містить у собі кілька десятків діалектів. В основному діалектні варіанти різняться між собою за деталями лексики, морфології, а також за варіативністю вживання часток. Іноді різниться й вимова.

Шлях виникнення японської мови донині не простежений до кінця. Деякі вчені вважають, що вона належить до тієї ж алтайської групи мов, до якої відносяться корейська, тунгусо-маньчжурська, монгольська мови. Інші дослідники відносять її до малайсько-полінезійської мови. Часто японську мову зіставляють з китайською. Однак спільність китайської та японської мови полягає тільки у використанні ієрогліфічної писемності. За походженням, граматикою і лексичним запасом у них дуже багато відмінностей.

До того, як японці створили складову абетку, вони користувалися китайською графікою, яка погано підходить до японської фонетики і ускладнює розуміння письмових текстів.

Власна абетка дозволила відображати лексеми, дієслова і деякі граматичні частки, під які неможливо було підібрати китайські ієрогліфи. У традиційній японській писемності поєднуються ієрогліфи, знаки хірагани і катакани, а також арабські цифри і елементи латиниці.

Японська мова в сучасному світі стрімко набирає популярність. Наше агентство допоможе вам перекласти будь-який текст з/на японську мову. Скориставшись послугами наших професійних перекладачів, ви відкриєте для себе культурну спадщину Японії.

Наші фахівці здійснюють письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.