Переклад документів з/на корейську мову

Походження корейської мови остаточно не з’ясовано. Її схожість з китайською і японською мовами довгий час збивала з пантелику дослідників-мовознавців. Сьогодні прийнято говорити про етимологічну спорідненість корейської мови з мовами угро-фінської групи, а іноді її зараховують до алтайських мов.

Корейська мова визнається державною в КНДР, Південній Кореї і в одній з північних провінцій Китаю. По всьому світу носіїв корейської мови налічується близько 78 мільйонів чоловік.

Писемність в корейській мові, яка виникла в XV столітті, має буквенно-складовий тип. Самостійного алфавіту немає. Для написання використовується змішана китайсько-корейська ієрогліфічна графіка. На початку минулого століття в СРСР була зроблена спроба перевести корейське письмо на латиницю, проте далі формальної вказівки справа не пішла.

Унаслідок оригінального порядку слів при складанні фраз в корейській мові часто виникають складнощі, впоратися з якими може тільки досвідчений професійний перекладач. В перекладацькому штаті нашого агентства є саме такі фахівці! Вони можуть здійснити переклад будь-якої складності, як усний, так і письмовий. Робота буде виконана з максимальною точністю, задовольняючи потреби в якісному перекладі навіть найвибагливішого замовника!

Ми робимо письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів, до ваших послуг також такі послуги, як апостиль та консульська легалізація.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.