Переклад документів з/на латиську мову

Латиська мова відноситься до балтійської групи індоєвропейської сім’ї мов. Вона утворилася на базі трьох діалектних груп: лівонської, латгальської і центральної. Остання група говірок лягла в основу літературної латиської мови. У ранній період латиська мова багато запозичила з німецької і фінської.

Будучи близькою «родичкою» литовської, латиська мова відрізняється від неї наголосами, які практично завжди падають на перший склад. Фонетична система латиської мови сформувалася до 1200 року і більше не змінювалася.

Виникнення письмової форми латиської мови відноситься до 1585 року, але її розвиток в силу історичних причин був сильно загальмований. Тому остаточне формування літературної мови відбулося лише в XX столітті – коли Латвія здобула незалежність.

У латиській писемності раніше застосовувалася готична графіка, але сьогодні латиська мова використовує звичайну латиницю з додаванням діакритичних (надрядкових, підрядкових і внутрішньорядкових) знаків, призначених для позначення специфічних звуків.

Латвійська має статус державної мови Латвії, а з 2004 року він входить до списку робочих мов Євросоюзу. У республіці діє закон, згідно з яким будь-яка документація повинна вестися виключно державною мовою. Незважаючи на заходи популяризації національної мови, зараз грамотно використовує латиську мову не більше 60 відсотків латвійців. Решта 40 відсотків володіють нею на рівні розуміння і побутового спілкування.

Наші фахівці допоможуть вам з перекладом тексту з/на латиську мову. Будь-яка складність, будь-яка тематика, будь-які види документації! Вас порадує не тільки якісний і швидкий переклад. Ви зможете оцінити високу якість сервісу, що надається нашою компанією, а також доступність цін на будь-які види надаємо послуг.

Наші фахівці здійснюють письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів, а також працюють над такою процедурою, як апостиль.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.