Переклад документів з/на монгольську мову

Монгольська мова, як і бурятска і калмицька, входить до центрально-монгольської підгрупи монгольської групи. Носіїв монгольської мови, які проживають як на території самої Монголії, так і в Киргизії, Росії і в китайській Внутрішній Монголії, понад 7 мільйонів чоловік. Літературна монгольська мова має в своїй основі халхаського наріччя. Під монгольською мовою сьогодні розуміють і сучасну форму мови, і давню, що збереглася тільки в писемності.

Коли виникла монгольська писемність, точно сказати важко. Відомо, що Чингісхан ввів систему письма уйгурського походження, а письмова монгольська має етимологію більш ранню, ніж «чингісханівський» період.

За однією з версій, древня монгольська мова сформувалася під впливом говірки керентів – розвиненого племені, підкореного Чингісханом. Древнє монгольське письмо використовувало монгольський алфавіт, на відміну від сучасного, що базується на кирилиці.

Сучасна монгольська мова настільки відрізняється від стародавньої письмової, що, фактично, є самостійною мовою. Це викликає певні труднощі в освоєнні монгольської мови. Розмовна монгольська мову вживається, в основному, на території Монгольської республіки, де її носії становлять близько 600 000 чоловік.

Наше агентство гарантує оптимальне співвідношення ціни і якості перекладу з/на монгольську мову. Кваліфікація наших фахівців максимально виключає можливість помилок при перекладі монгольських текстів чи при усному перекладі. Наші послуги завжди професійні, а якість перекладу є для нас пріоритетом. Ми здійснюємо переклад з монгольської мови з урахуванням всіх особливостей тематики та термінології, а також всіх побажань замовника.

Наші фахівці виконають письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.