АзбукаБюро перекладів «Азбука» – це 14 років роботи на ринку перекладів, сформована команда кваліфікованих менеджерів, усних і письмових перекладачів і коректорів. Сумлінною щоденною працею ми завоювали довіру як приватних клієнтів, так і великих корпоративних замовників, які працюють в таких сферах, як економіка, техніка, медицина, юриспруденція та ін. Достатній штат кваліфікованих перекладачів і коректорів здатний навіть в дуже стислі терміни виконувати переклад великих обсягів тексту зі збереженням якості тексту, структури документа і однорідності галузевої термінології.

За 10 років розвитку команда Бюро перекладів «Азбука» сформувала розгорнуту мережу власних і партнерських офісів у всіх великих містах України і ряді міст регіонального значення. Партнери поділяють наші цінності, а саме прагнення до високої якості перекладу, обов’язковість, пунктуальність. Крім того, кожен партнер погоджується слідувати Положенням прийнятого в Бюро перекладів «Азбука» Кодексу етики. Ми гарантуємо якісне виконання нашими фахівцями перекладу документів з нотаріальним засвідченням, письмового перекладу текстів будь-якої складності і тематики, грамотне консультування з питань апостилювання і консульської легалізації документів. Вся наша робота покликана допомогти вам досягти своїх бізнес-цілей, налагодити і підтримати на належному рівні ділові і дружні стосунки з іноземними партнерами, безперешкодно подорожувати і отримувати освіту та роботу за кордоном. Ми сподіваємося на взаємовигідну та плідну співпрацю саме з вами!

Ми робимо все для того, щоб наші Замовники завжди залишалися задоволені результатами співпраці з нашою компанією. Для нас немає другорядних завдань, ми з однаково високою відповідальністю ставимося до кожного замовлення. Високий професіоналізм наших співробітників і кваліфіковане привітне обслуговування – це запорука якості нашої роботи і вашого комфорту!
При виконанні замовлень співробітники Бюро перекладів «Азбука» використовують технічні засоби автоматизації, які, тим не менш, залишають основну частину роботи людині. Використання машинного перекладу в нашому бюро знаходиться під забороною.

Сучасні технології, кваліфікований персонал, розвинена система менеджменту і індивідуальний підхід до кожного клієнта задовольнять всі вимоги та побажання. Ми цінуємо кожного Замовника!