Оплатити переклад Ви можете:
Азбука
Готівкою в офісі при замовленні перекладу
Азбука
Безготівковий переказ для фізичних та юридичних осіб
Азбука
Електронними платіжними системами Webmoney, Яндекс.Гроші, Приват24, Liqpay

Тепер Вам не обов’язково приходити в наш офіс, щоб замовити переклад! Ви можете зробити замовлення через інтернет та оплатити його через банкомат!

Як це зробити:

    1. Вишліть Ваш документ на електронну адресу одного із наших офісів. Для цього заповніть форму:

 

  1. Отримайте від нас підтвердження про отримання вашого документу та інформацію про вартість вашого замовлення. Загальну інформацію про вартість послуг можна переглянути тут або в Прайс-листах наших представництв в містах.
  2. Оплатіть вартість Вашого замовлення, вказану в отриманому бланку замовлення, в будь-якому відділенні або платіжному терміналі Приватбанку
  3. Зателефонуйте нам та повідомте дату та номер квитанції про оплату та точну суму вашого платежу. Або надійшліть квитанцію на електронну адресму відповідного офісу. Після отримання та підтвердження вашого платежу ми розпочнемо виконання вашого замовлення та повідомим вам про це електронною поштою або телефоном.
  4. Коли ваше замовлення буде виконано, з вами зв’яжеться менеджер для уточнення інших деталей. Зверніть увагу, що при сплаті на платіжну картку, замовлення видається тільки по пред’явленню квитанції!