Переклад технічної документації

Що таке переклад?

Переклад є засобом міжнародної, міжкультурної комунікації, інформаційної взаємодії. Якою б діяльністю людина не займалась і в якій би сфері не працювала, в літературі, бізнесі, медицині або нафтовидобутку, політиці чи юриспруденції, їй доводиться стикатися з необхідністю перекласти будь-яку інформацію з однієї мови іншою.

Переклад – це передача сенсу і стилістики повідомлення, вираженого однією мовою, засобами іншої мови. Однак, говорячи про технічний переклад, ми можемо винести за дужки прагнення до лексичної різноманітності, передачу художніх прийомів або емоційного забарвлення тексту.

Переклад технічної літератури – це виключно передача інформації, написаної нейтральною мовою з використанням формулювань, що не допускають різних тлумачень. Основне завдання технічного перекладу – зберегти повноту і коректність спеціальної технічної інформації при передачі її між людьми, які говорять різними мовами.

Очевидно, що для повноцінної передачі сенсу технічного тексту перекладач повинен добре розуміти про що йде мова в документі. Тобто бути підготовленим технічним фахівцем і вміти працювати з різними джерелами інформації, щоб заповнити відсутні знання і розібрати незрозумілі йому місця в оригінальному документі. Якщо в перекладному документі йдеться про нові розробки і технології, перед перекладачем може постати проблема відсутності в мові перекладу відповідної оригіналу лексики. Все це робить технічний переклад одним з найбільш складних напрямків письмового перекладу.

В бюро перекладів «Азбука» в місті Харкові вам завжди нададуть якісні послуги перекладу технічної документації, такої як:

  • інструкції з експлуатації;
  • каталоги продукції;
  • сертифікати відповідності продукції;
  • специфікації матеріалів і виробів;
  • інші види технічної документації.

Ми добре розуміємо специфіку і завдання технічних перекладів і хочемо вас запевнити, що в нашому бюро працюють висококваліфіковані фахівці, які мають великий досвід в галузі перекладу технічної документації.

З нетерпінням чекаємо на вас!