Переклад WEB сайту

Інтернет сьогодні є глобальним ринком, якому немає рівних за розміром аудиторії і маркетинговими інструментами для пошуку і залучення клієнтів. Ось чому для будь-якої компанії наявність власного веб-сайту є, як мінімум, питанням престижу, в той час як існують фірми, що ведуть свою діяльність виключно в міжнародній мережі. Якщо цільова аудиторія не обмежується населенням власної країни, виникає необхідність у створенні багатомовних версій сайту під ключові країни, де планується вести діяльність.

Від якості перекладу залежить як престиж компанії в очах іноземних клієнтів і партнерів, так і сама можливість розуміння ними інформації, здатність сайту зацікавити і спонукати іноземців до дії. Саме тому так важливо довіряти переклад сайтів професіоналам. В бюро перекладів «Азбука» переклад сайту виконується командою фахівців, причому робота проводиться в кілька кроків. Після прийому замовлення менеджер нашої компанії проводить ретельну оцінку проекту і розбиття його на окремі етапи, до кожного з яких залучаються фахівці з найбільш доречним запасом знань та умінь. Потім редактор проекту складає тезаурус ключових слів і словосполучень, який повинен бути затверджений замовником. На цьому етапі клієнт і наші спеціалісти повинні переконатися, що ми говоримо однією мовою і правильно розуміємо один одного. Далі виконується переклад текстів і написів на елементах дизайну, редактура перекладу і, за домовленістю, вичитування носієм мови на «читабельність» виконаного перекладу. Хороший переклад враховує особливості цільової мови і повинен позитивно сприйматися його носіями.

Бюро перекладів «Азбука» здійснює переклад на десятки найпоширеніших мов світу.

Крім одноразового перекладу контенту і інтерфейсу сайту ми можемо виконувати поточний переклад оновлень контенту: публікованих з різною періодичністю статей, новин та іншої інформації, яка оновлюється на сайті.

 

Наші фахівці забезпечують не тільки якісний переклад, а ще й переклад з правильним використанням ключових слів, пошукових запитів різного рівня, що збільшує рейтинг видачі сайту в пошукових системах.

 

Вартість перекладу веб-сайту залежить від обсягу, мови і термінів виконання. Всі деталі ви можете узгодити по телефону або по електронній пошті у менеджера бюро перекладів «Азбука».