Переклад банківських документів

Переклад банківських документів може знадобитися в цілому ряді випадків. Це і оформлення візи, і виїзд громадянина за кордон на постійне місце проживання, і запит, який надійшов з іншої держави. В решті решт, надання таких відомостей може знадобитися в процесі розглядів між різними сторонами. Але незалежно від того, про що йдеться, сам по собі переклад банківських документів є досить специфічним:

  1. Потрібно добре володіти фінансовою лексикою.
  2. Також вкрай бажано відмінно володіти ще і юридичною термінологією, бо вона нерідко там використовується. Наприклад, при оформленні договору або ж при укладанні додатку до нього.
  3. Велике значення має і розуміння того, про що йдеться. Якщо перекладач не володіє матеріалом, він буде просто бездумно підставляти слова. І в цьому плані такий фахівець перестане чимось серйозно відрізнятися від програм. Однак якість машинного перекладу всім відома, причому далеко не з кращого боку. Зрозуміло, у нас немає фахівців, які пішли б на таке. Ми дуже строго стежимо за якістю перекладів, діємо грамотно. Ми цінуємо свою репутацію.

Як бачите, завдання досить непросте. Справитися з ним може далеко не кожен. Але ми готові надати гарантії того, що при зверненні до нас ви отримаєте повністю якісний переклад, «від» і «до».

Що саме ми пропонуємо?

Наше бюро перекладів може перекласти будь-яку банківську документацію. Причому не має значення, чи йдеться про чек, виписку, договір, додаток до нього, звітність або ж про інструкції до кредитної карти. Ми вміємо працювати з якими завгодно офіційними паперами. Добре володіємо відповідною термінологією, тож ніяких претензій до якості перекладу не буде, це ми можемо гарантувати. Деталі співпраці можна обговорити з нашим співробітником при оформленні заявки.

Працюємо офіційно

Якщо вам потрібно замовити переклад банківської документації, і ви хочете оформити все офіційно, щоб мати можливість списати згодом в податковій витрати, ми готові допомогти. Наша компанія надає послуги офіційно, отже, ніяких проблем в цьому відношенні не виникне, можете навіть не сумніватися.

У вас виникли питання? А може, з’явилися коментарі? Ми готові піти вам назустріч і відповісти на них або вислухати зауваження. Звертайтеся! Наша команда — до ваших послуг.