Переклад документів для візи

Оформлення візи вимагає підготовки цілого ряду документів. Як правило, це копія паспорта, яку треба перекласти, свідоцтва про народження, безпосередньо заява, заповнена анкета, медичні картки. У деяких випадках потрібно надати виписку з банку, яка підтверджує, що ви володієте певним майном.

Список документів може дуже сильно залежати як від самої країни, так і від того, яку саме візу і на яку кількість людей ви вирішили оформити. Наприклад, для працевлаштування часто потрібен переклад диплома з додатком, а також всіх документів, які підтверджують наявність у вас відповідного досвіду роботи за професією і профільної підготовки.

Якщо ви хочете відкрити бізнес в іншій компанії, вам буде потрібно переклад ділової документації. Крім того, може знадобитися розібратися з договорами, з бухгалтерською та податковою звітністю. Така інформація важлива, наприклад, для партнерів, щоб оцінити ваш потенціал як підприємця.

Що ми пропонуємо? Якісний переклад документів для візи

Незалежно від того, які саме офіційні папери вам потрібні, ми пропонуємо зробити переклад в стислі терміни. При цьому швидкість — не на шкоду якості. У нас працюють фахівці, які неодноразово готували такі документи для самих різних країн. Ми чудово розуміємо, що конкретно потрібно в тих чи інших випадках. Ми готові зробити переклад конкретного документа або всіх документів під ключ.

Оскільки в наше бюро перекладів за такою послугою звертаються досить часто, то ми можемо підказати, які ще документи вам будуть потрібні, як проходити співбесіду, як краще заповнити ті документи, які подаються в довільній формі. Наша команда постійно стежить за тим, що просять надати ті чи інші посольства, на що звертають увагу. Самі клієнти також нерідко діляться інформацією з нами. А ми готові корисні відомості надати вам.

Наше бюро зацікавлене не тільки в тому, щоб надати вам послугу. Ми хочемо, щоб ви залишилися задоволеним, отримали саме те, для чого оформляєте переклади таких документів, тобто візу. І зі свого боку ми готові докласти максимум зусиль для цього. Звертайтеся! Можемо допомогти перекласти документи на візу в будь-якому напрямку, на одну людину або на групу.