Переклад ГОСТів і стандартів

Налагодження економічних зв’язків між країнами різних міжнародних утворень породжує товарообіг. Слідом за ним йде документообіг, тому що неможливо ввести якусь продукцію, без оформлення при цьому ряду паперів. До того ж нерідко потрібно виконати цілий ряд дій:

  1. Провести сертифікацію. Зверніть увагу на те, що так називається процедура отримання як сертифікатів, так і декларацій. Відсилання на стандарти буде обов’язковим.
  2. Виконати всі митні процедури. При перетині кордону на товар потрібно надати цілий ряд документів. Причому їх стає особливо багато, коли та чи інша продукція з різних причин є новою. Згадка ГОСТів або навіть розшифровка значень дуже важливі.
  3. Зареєструвати товар. Це необхідно щодо медичного обладнання, деякої техніки, а також певних препаратів. Без стандартів не обійтися.
  4. Отримати патент або ж ліцензію. Дозвільна документація такого роду потрібна далеко не у всіх країнах. Але коли вона потрібна, знадобиться цілий ряд офіційних паперів. І все це потрібно перекладати.
  5. Оформити договір на конкретний товар. У такому випадку знадобиться підготувати масу документів. Врахуйте, що при замовленнях в особливо великих розмірах ми надаємо вигідну знижку.
  6. Підготувати документи для постачання або повернення товару. Будь-які дії з продукцією, якщо в ситуацію залучені компанії в різних країнах, вимагають перекладу. І ГОСТи до стандартів теж потрібно перекласти в ряді випадків.
  7. Підготувати позов у ​​зв’язку з претензіями по конкретному товару. Це можуть бути проблеми з якістю, неповна комплектність або ж зрив термінів постачання. Варіантів багато.

Якщо ви хочете розібратися в тому, як перекладати документи такого роду, просто не витрачайте час, а доручіть все професіоналу. Ця тема — специфічна навіть для професіоналів. Тому з нею впорається не кожне бюро перекладів. Але у нас — великий штат фахівців. Тому ми готові взятися за вирішення такого завдання.

Як оформити замовлення?

Якщо вам потрібно зробити переклад ГОСТів або стандартів, звертайтеся. У нас є, що вам тільки може знадобитися у зв’язку з цим. Повний набір стандартів, які застосовуються в нашій країні, в СНД або на міжнародному рівні. Ми знаємо, як грамотно робити необхідні відсилання. З радістю допоможемо. Ми не спасуємо навіть перед складною ситуацією.