Переклад інструкцій для медичних препаратів

Від грамотності заповнення інструкцій для медичних препаратів залежить правильність проведення курсу лікування. Якщо пацієнт не зрозуміє застережень щодо передозування, він може поставитися до них поблажливо. Ще гірше, якщо він зрозуміє все невірно, з неправильним підходом. Інформація про побічні ефекти дозволить зрозуміти, чи правильно йде лікування або ж спостерігаються якісь порушення.

Крім того, при прийманні певних препаратів можливі досить серйозні побічні ефекти: анемія або депресія. Однак такі ліки можуть лікувати гепатит С, здатний буквально за кілька років зруйнувати печінку. Тобто відмовлятися від курсу лікування ніхто не буде. Але своєчасно і грамотно подана інформація про побічні ефекти допомогла б заздалегідь вжити заходів, підготуватися, скорегувати курс лікування.

Однак подача інформації залежить не тільки від того, що надає виробник. Велике значення мають ймовірні спотворення, які цілком можливі при здійсненні перекладу. Наприклад, деякі недобросовісні перекладачі замість того, щоб вглядатися в деталі, просто відсікають частину даних. Тобто вони вказують в інструкції тільки те, в чому розібралися. В результаті хтось може побачити далеко не всю картину.

Наша компанія розуміє всю ступінь відповідальності за якісний переклад як перед замовником, так і перед пацієнтами. Тому в нашому бюро перекладів немає місця зневажливому ставленню до цієї роботи.

Чому варто вибрати саме нас?

У нашому штаті працюють досвідчені перекладачі, які прекрасно вміють розбиратися з такими документами. Вони володіють медичною термінологією, добре розуміють хімію, що при перекладі іноді має не менш важливе значення. Також можуть підготувати повний комплект документів по конкретному препарату.

Якщо ви доручите нам переклад інструкцій для конкретного засобу, то можете не сумніватися в якості виконаної роботи. Наша компанія не просто робить переклад. Ми також дуже строго контролюємо якість на всіх етапах. Перед тим, як переклад потрапить до замовника, він проходить через кілька фахівців, які його уважно вичитують. Так що сумніватися в результаті не доводиться.

Якщо ви хочете дізнатися ще більше про співпрацю з нами, звертайтеся. Надамо відповіді на будь-які питання.