Переклад інструкцій і експлуатацій

Інструкції та експлуатації — це невіддільна частина сучасного бізнесу. Саме з цією документацією найчастіше знайомить франчайзер франчайзі, коли укладає договір комерційної концесії. Також подібні папери мають велике значення при модернізації виробництва.

Однак нерідко виникає необхідність детально розібратися в змісті документа, який в оригіналі складений іноземною мовою. Буває так, що щось надходить взагалі без перекладу. А ще нерідко переклад є, але він неповний (наприклад, потрібна додаткова інформація з сайту виробника) або ж його якість залишає бажати кращого. В такому випадку ми готові запропонувати свої послуги.

Особливості роботи над такими текстами

Варто зазначити, що подібні матеріали перекладачеві без спеціальної підготовки перекладати буде важко. По-перше, необхідно розібратися в особливості термінології. Дуже важливо розуміти, в якому значенні використані ті чи інші терміни, наскільки коректно. По-друге, велике значення має також володіння юридичною лексикою. Адже вона нерідко використовується при складанні таких документів.

Варто врахувати, що подібна документація часто є технічною. Отже, точність має величезне значення. Вільні трактування неприпустимі, тому що вони серйозно спотворюють розуміння самого змісту подібного документа.

Як ми підходимо до перекладу?

Наші співробітники неодноразово перекладали інструкції та експлуатації до різних товарів, обладнань, деталям, тощо. Ми знаємо, на що саме потрібно звертати увагу, щоб не допуститися грубої помилки. При необхідності (наприклад, якщо у нас виникають з різних причин сумніви в вихідному документі) можемо звіритися з сайтом офіційного виробника. Дотримуємося внутрішньої логіки складання таких документів. Діємо не тільки грамотно, але і послідовно.

Завдяки нашому підходу з перекладеними нами документами ніколи не виникає проблем. Інструкціями та експлуатаціями можна абсолютно спокійно користуватися. Після нас нікому не доводиться проводити адаптацію таких документів або вносити інші коригування.

Наша компанія готова вдатися в усі деталі оформлення такої документації. Ми звертаємо увагу також на зауваження клієнта, враховуємо будь-які коментарі. Спокійно реагуємо на критику. Звертайтеся!