Переклад специфікації до договору

Деякі договори потребують специфікації. Наприклад, якщо такий контракт передбачає неодмінне постачання товару. Під специфікацією розуміється додаток до договору, в якому повинно бути зазначено, яка саме продукція поставляється, в якій конкретно кількості. У цьому додатку також ретельно розписуються характеристики товару, його ціна. І, нарешті, там конкретизуються умови постачання.

Фактично в суперечках між компаніями іноді специфікація має навіть більше значення, ніж сам договір. Річ у тім, що саме в ній зазначена конкретика. Якщо у сторони, яка приймає продукцію, виникнуть претензії щодо якості, комплектності або кількості, вона буде посилатися на договір. Але по факту — на специфікацію. Однак і постачальник може посилатися на додаток, вказуючи на те, що вимоги другої сторони йому не відповідають.

Оскільки такий додаток, як можна здогадатися, має величезне значення, грамотний переклад теж дуже важливий. При складанні документів завжди потрібно враховувати ймовірність виникнення конфлікту з другою стороною. Навіть якщо в цьому відносини з партнером чудові, все може помінятися. Тому специфікація має бути складена так, щоб в ній не було різночитань. Імовірність трактування робить таку ситуацію непередбачуваною навіть при зверненні до суду.

Що ми пропонуємо?

Наші перекладачі чудово вміють працювати з маркетинговими даними, з юридичними текстами і з технічними характеристиками тих чи інших видів товарів. Ми чудово розуміємо, на що конкретно потрібно звертати увагу. Ми готові вдатися в деталі. При цьому ми здатні перекласти специфікацію до договору в стислі терміни. Так що якщо у вас в процесі проведення переговорів з другою стороною все раптово в останній момент змінилося, ми можемо допомогти розібратися з цим непорозумінням і перекласти новий варіант специфікації максимально швидко без втрати для якості.

Наше бюро перекладів готове впоратися з різними викликами. Специфіка договору або ж самого додатка для нас — не проблема, як і великий обсяг роботи. При цьому ми можемо оформити підсумкові дані в потрібному вам вигляді. Спокійно ставимося до критики, завжди враховуємо зауваження. При великому замовленні, а також постійним клієнтам даємо знижки. Ми готові відповісти на будь-які питання з приводу своєї роботи. Заглиблюємося в деталі. Ми можемо орієнтуватися на приклад вже виконаної роботи, яка вас влаштувала.