Переклад установчих, статутних документів

Установча або статутна документація — це головні документи для більшості компаній. Саме по них можна зробити висновок про діяльність тієї чи іншої організації. Такі папери дозволяють також зрозуміти, що вас не обманюють. Адже їх надання дає можливість ідентифікувати не тільки фірму, а й власника. Так що власникові в разі виникнення до нього серйозних претензій буде важко сховатися, навіть якщо він закриє компанію і спробує створити нову.

Саме тому коли дві (або більше) організації з різних країн налагоджують співпрацю, вони нерідко обмінюються установчими документами. Зрозуміло, в різних державах вони і вестися будуть різними мовами. Тобто без перекладу не обійтися.

Деякі намагаються скористатися послугами любителів, щоб заощадити. Особливо, коли мова йде про типову документацію, в якій, на погляд власника, немає нічого складного. Але згодом такі замовники стикаються з грубими помилками, невірно використаними словами і навіть з тим, що прямо суперечить законодавству. В результаті подібний переклад може сильно зіпсувати перше враження.

Що треба враховувати?

Багато підприємців щодня мають справу з величезною кількістю документів. У підсумку для них певна термінологія стає звичною. Вони не бачать в ній нічого складного або навіть специфічного. Насправді це професійна деформація. Точніше, в цьому випадку, деформація, пов’язана з видом діяльності.

А ось для того, хто не стикається постійно з конкретними документами, якісь терміни можуть бути і незрозумілі. Адже перекладач — це не юрист, не бухгалтер і не маркетолог.

Ось чому потрібно доручати переклад тому, хто здатний впоратися з такою темою, глибоко в ній розуміється. Професіоналу важливо розуміти значення кожного терміну, який він використовує, щоб не допустити грубих помилок. У нас працюють саме такі фахівці. До того ж всі переклади, перед тим, як їх отримує замовник, додатково перевіряються. Завдяки цьому проблем з виконаної нами роботою не буде. Це наша компанія може гарантувати.

Якщо вам потрібно замовити переклад такої документації терміново, звертайтеся. Ми не боїмося складних завдань. Діємо виключно грамотно і завжди в інтересах замовника. Наша команда також готова до будь-яких виправлень. Чекаємо!