Переклад документів з/на португальську мову

Португальська мова відноситься до романської групи індоєвропейської сім’ї мов. Її виникнення в період після 218 року до н.е. пов’язане з появою на Піренейському півострові римських солдатів, поселенців і купців, які принесли з собою латинську мову. Перші тексти  португальською мовою мали латинські вкраплення.

Португальська мова поширена не тільки в Європі. В якості офіційної мови вона використовується в Анголі, Бразилії, Мозамбіці, Гвінеї-Бісау та інших країнах, які зазнали колись португальської колонізації. Всього носіїв португальської мови у світі понад 230 мільйонів чоловік.

Португальська мова досі зберегла елементи кельтської мови. В ній розрізняють дві групи територіальних діалектів: північну і південну. Північно-західний галісійський діалект є найбільш архаїчним різновидом португальської мови. Починаючи з XIX століття простежується прагнення звільнити португальську мову від провансальських, французьких і іспанських елементів.

Нині рівноправно співіснують два різновиди португальської мови, які майже не розрізняються за граматикою, але сильно різняться в фонетиці, лексиці і орфографії. У зв’язку з цими відмінностями виникає виключна необхідність професійного перекладу.

Наше агентство надасть вам якісний переклад за доступною ціною. Професіонали нашого бюро перекладуть для вас будь-які тексти з/на португальську мову. При перекладі обов’язково враховуються побажання замовника щодо стилістики, а також особлива увага приділяється термінології. Співробітники нашого бюро – це команда висококласних фахівців, які здійснюють письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.