Переклад документів з/на румунську мову

Практично 90% населення Румунії визнають румунську мову своєю рідною. У сусідній Молдові вона використовується як «молдовська» мова. Її іноді також називають східно-романською або дако-румунською. Справа в тому, що румунська спільнота виникла шляхом змішання різних народів. Територія, на якій живуть сучасні румуни, за часів Римської імперії були заселені даками. Пізніше сюди приходили слов’янські племена з Балкан, греки, турки. Мови інших народів залишили свій слід в румунській мові.

По суті, румунська мова є синтезом дакського наріччя і латині, яка сильно вплинула на лексику і граматику румунської мови. П’ята частина румунської мови містить слов’янські елементи, оскільки в певний період в ній використовувалася кирилиця. Вона вживалася до XVII століття, поки остаточно не була замінена латиницею.

Лінгвісти нашого агентства зроблять професійний переклад з/на румунську мову. Ми допоможемо вам з перекладом будь-яких типів документів, серед яких, наприклад, ділові папери, дипломи, довідки, книги – все, що необхідно вам для успішного візиту за кордон, навчання чи бізнесу! Фахівці з румунської мови нашого бюро якісно виконають таку роботу, як письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.