Переклад документів з/на російську мову

Російська мова входить до східнослов’янської групи індоєвропейської сім’ї мов. Якось окреслити ареал поширення російської мови практично неможливо: її носії мешкають по всьому світу і становлять, в загальній сумі, приблизно 270 мільйонів чоловік. Рідною мовою російську вважають порядку 160 мільйонів. З цієї причини російська мова є однією з найпоширеніших у світі, займаючи четверте місце після китайської, англійської та іспанської мов.

Витоки російської мови потрібно шукати в праслов’янській мові, яка розвинулася з протослов’янського діалекту. Згодом праслов’янська мова розділилася на східну, південну і західну групи, в результаті чого діалекти стали розвиватися по-різному. Зі східної групи в XIV-XV століттях виділяються російська, українська і білоруська мови. В цей же період відбувається поділ російської мови на діалектні групи: північноросійську, середньоросійську і південноросійську.

Історія російської літературної мови починається з появи кириличного алфавіту. Перші тексти на кирилиці були перекладами з грецької мови християнських текстів. Церковнослов’янська (старослов’янська) мова виникла на основі церковної літератури і дійшла до нашого часу практично без змін. Довгий час старослов’янська мова була основною в російській писемності.

Власне літературна російська мова формується в XVIII-XIX століттях за участю знаменитих вчених і літераторів того часу. Традиційно прийнято вважати засновником літературної російської мови О.С. Пушкіна, якому вдалося синтезувати іншомовні запозичення, книжкову лексику і живу розмовну мову. Літературна мова пушкінської епохи фактично без змін використовується і в наші дні.

Наше агентство надає професійні послуги з перекладу більшості світових мов на російською мовою та з російської українською та більшістю інших мов світу. Професійні лінгвісти точно і у визначений термін перекладуть художні, ділові, юридичні та будь-які інші тексти, а також забезпечать, при необхідності, усний послідовний або синхронний переклад.

Наші фахівці здійснюють письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.