Переклад документів з/на шведську мову

Шведська мова належить до германської групи індоєвропейської сім’ї. Вона є державною для Швеції і однією з офіційних мов Фінляндії. Також вона входить до складу робочих мов Євросоюзу.

Як і споріднені з нею данська і норвезька мови, шведська бере свій початок в древньоскандинавській мові. Завдяки вікінгам ця мова набула поширення по всій території Європи. Поділ древньоскандинавської на три автономних мови відбувся в 1050 році. З них шведська мова найскладніша через свою неоднорідну структуру. У ній міститься найбільша кількість діалектів, а це суттєво ускладнює розуміння.

Поряд з розмовною існує стандартизована шведська мова, якою користуються в державних і освітніх установах. Шведська писемність також є спільною для носіїв різних діалектів. Сучасна літературна шведська мова сформувалася в результаті змішування древньошведської писемної мови з територіальними діалектами.

Наше бюро забезпечує всі види перекладу з/на шведську мову. Перекладацька діяльність наших фахівців не обмежується письмовими текстами. При необхідності ми можемо надати послуги кваліфікованого лінгвіста для синхронного або послідовного усного перекладу.

Ми здійснюємо письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.