Переклад документів з/на словенську мову

Словенська мова входить до західної підгрупи південнослов’янської групи мов. Крім Словенії, носії словенської мови зустрічаються в Австрії, Італії, Німеччині, Угорщині, США, Аргентині, Хорватії та інших країнах. Всього налічується близько двох мільйонів носіїв словенської мови.

Словенська мова включає в себе близько 30 діалектів і ще кілька варіантів мови, що використовуються у конкретних сферах.

До них відносяться:

  • збірна мова (літературна мова, що вивчається в школі і яка використовується в культурних установах),
  • книжково-розмовна мова (розмовно-літературна форма, що використовується в центральній Словенії та великих містах),
  • регіональні мови (сполучна ланка між словенською мовою і нарічями, які вживаються, в основному, в розмовній мові).

Для словенської мови характерна консервативність. Словенці швидше придумають нове слово рідною мовою, ніж скористаються запозиченням з іншої мови! Така турбота про чистоту своєї мови іноді доходить до крайнощів, і придумані слова виглядають несерйозно. Проте в контексті збереження мови така стратегія, як бачимо, виправдовує себе.

Наше агентство надає послуги з перекладу з/на словенську мову. Ми допоможемо вам зробити переклад технічної документації, юридичних та інших документів, художньої літератури тощо. Також ви можете замовити усний послідовний або синхронний переклад. Наші фахівці з перекладу гарантують високу якість своєї роботи. Необхідна вам документація та література буде перекладена з урахуванням всіх особливостей діалектів, в необхідному вам стилі і в найбільш короткий термін.

Ми виконуєте письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.