Переклад документів з/на словацьку мову

Словацька мова – представник слов’янської групи індоєвропейської сім’ї мов. Вона налічує приблизно 6 мільйонів осіб носіїв, які проживають, крім Словаччини, в Польщі, США, Югославії, Румунії, Канаді та інших країн, в які емігрували словаки.

За своїм походженням словацька мова близька до чеської і має з нею так багато подібностей, що жителі Чехії і Словаччини запросто розуміють один одного без перекладу. Цьому посприяло, в тому числі, те, що ці країни ще півстоліття тому входили до складу однієї держави.

У словацькій мові 29 діалектів, східна група яких близька до польської та української мов. Сучасна літературна словацька мова, що має в основі середньословацький інтердіалект, почала утворюватися в 1840 році. Її алфавіт заснований на латинській графіці з доданими діакритичними (підрядковими, надрядковими і внутрішньорядковими) знаками. Літературна словацька вийшла із західнословацьких діалектів і говірок в кінці XIII століття, а ще через сто років піддалася стандартизації, заснованої вже на середньословацькому діалекті.

Наше агентство надає послуги з перекладу з /на словацьку мову. Ви можете замовити у нас переклад технічної документації, юридичних та інших документів, художньої літератури тощо. Також ми допоможемо вам в усному послідовному або синхронному перекладі. Наші професійні лінгвісти гарантують якісний переклад в межах обумовлених термінів. Ми здійснюємо письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.