Переклад документів з/на таджицьку мову

Таджицька мова належить до іранської групи індоіранської сім’ї мов. Вона є державною у Таджикистані, а також використовується для спілкування в Ірані, Казахстані, Росії, Афганістані, Туркменії, Україні, Узбекистані, Канаді та США. Кількість носіїв таджицької мови по всьому світі становить приблизно 3,5 мільйона чоловік.

В основі таджицької мови лежать деякі східноіранські мови і, зокрема, мова фарсі. З сучасних найближчими до неї є дарі та фарсі. Ця мова вважається базовою для трьох сучасних мов: таджицької, перської та дарі. Історія розвитку цієї мови має три етапи: давньоперський, середньоперський і новоперський.

У таджицькій мові налічується більше 50-ти діалектних груп. Найбільш поширені з них представлені чотирма: північна група діалектів, південна, західна та східна. Основу літературної таджицької мови склали діалекти північної групи. На початку XX століття були зроблені дії, спрямовані на зближення літературної і розмовної таджицької мови. Говори Бухари і Самарканда офіційно було обрані як база для загальноприйнятої мови. Також в таджицькій останнім часом прижилися численні запозичення з російської мови.

Наше агентство допоможе вам з перекладом з/на таджицьку мову документації, художніх текстів, інструкцій і т.д. Наші лінгвісти можуть забезпечити також усний переклад будь-якого типу, як послідовний, так і паралельний. Нас не бентежить специфічна тематика – ми здійснимо для вас будь-які перекази, включаючи тексти технічної та юридичної спрямованості. Наші фахівці виконують письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.