Переклад документів з/на татарську мову

Татарська мова — одна з регіональних російських мов. Вона займає друге місце в країні за вживанням після російської. Носіїв татарської мови близько 7 мільйонів чоловік. Крім Татарстану, люди, що говорять татарською мовою як рідною, проживають в Удмуртії, Мордовії, Башкортостані, Узбекистані, Казахстані. Кримськотатарська мова, як варіант татарської, поширена в Криму.

Татарська мова належить до тюркської групи мов. Її формування та розвиток відбувалися в Поволжі і Приураллі. Протягом своєї історії татарська мова піддавалася впливу з боку російської, арабської, перської та фіно-угорських мов. Результатом цього впливу стало виникнення різних діалектів і запозичень.

Виникнувши в XIII столітті, татарська писемність спочатку використовувала арабську графіку. Це продовжувалося аж до початку XX століття. Потім арабську графіку на 10 років замінила латиниця, яка поступилася, в свою чергу, кирилиці. Сучасна татарська мова починає формуватися в XIX столітті. У цей час розробляється і вдосконалюється система термінів. Нині розмовн а татарська мова включає в себе три територіальних діалекти: західний, східний і середній, найбільш поширений в Татарстані.

З огляду на активне міжнаціональне спілкування з народами колишнього СРСР, актуальність перекладу з/на татарську мову очевидна.

Наше бюро надає послуги з різних видів перекладу, включаючи послідовний і синхронний. Якщо вам потрібно перекласти документацію або художній текст татарською мовою, наші фахівці зроблять це максимально якісно. Ми перекладаємо тексти будь-якої тематики, грамотно інтерпретуючи спеціальну термінологію документів і максимально враховуючи ваші побажання до стилю. У нашому бюро працюють найкращі перекладачі, що здійснюють письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.