Термінова фотографія в Харкові

Срочное фото на документы в Харькове
Вам потрібно зробити термінове фото на документи, а перерва на роботі закінчується через десять хвилин? У вас сьогодні важлива зустріч з діловими партнерами, а ви забули роздрукувати тексти або фотографії, які знадобляться для презентації?

Тоді наші послуги з виготовлення термінового фото, швидкого друку і копіювання текстів і документів – для вас. Коли вам потрібно встигнути багато і відразу – головним ресурсом стає час. Ми знаходимося поруч і готові працювати так швидко, як потрібно, щоб ви все встигли.

У нас ви можете зробити фотографії на паспорт, візу, посвідку на проживання та інші документи на глянцевому або матовому папері, замовити розробку та друк візиток, роздрукувати текст або зображення з флешки або електронної пошти.

Ще у нас можна замовити індивідуальну сувенірну продукцію. Все необхідне в повсякденному діловому житті до ваших послуг у зручний час за адресою: м. Харків, вул. Римарська, 26, 1 пов.

НайменуванняВартість
Термінове фото на документы 50 грн.
9х134 грн.
10х155 грн.
13х188 грн.
15х219 грн.

Ми використовуємо оригінальний папір і чорнило Epson для забезпечення високої якості і стійкості надрукованих фотографій.