Переклад документів з/на туркменську мову

Туркменська мова є представником мов тюркської групи. Як державна вона прийнята в Туркменістані, а люди, що говорять нею, зустрічаються серед населення Ірану, Афганістану, Іраку, Узбекистану, Таджикистану, Казахстану і т.д. Загальна кількість носіїв туркменської мови по всьому світу близько 25 мільйонів чоловік.

За складом туркменська мова неоднорідна. У ній присутні близько 30-ти діалектів і говірок. Основою туркменської літературної мови є текинський діалект. Для письма в туркменській мові аж до 1928-го року використовувався турецький алфавіт, а в період з 1928 по 1940 рік в ній застосовувалася латиниця, що була замінена на кирилицю на початку 40-х років. Чергова зміна графіки сталася в середині 90-х, коли латиниця знову повернулася в туркменське письмо.

Якщо у вас виникла необхідність перекласти будь-який документ з/на туркменську мову, до ваших послуг штат професійних перекладачів, що спеціалізуються на тюркських мовах. Наші фахівці зроблять переклад текстів будь-яких жанрів і видів (від художньої літератури до юридичної документації) якісно і в обумовлені терміни. До ваших послуг письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.