Переклад документів з/на турецьку мову

Турецька мова відноситься до тюркських мов огузької групи. Носії турецької мови зустрічаються не тільки на суміжних з Туреччиною територіях, а й в Європі, зокрема, в Німеччині. У світі понад 80 мільйонів чоловік, які говорять турецькою мовою.

За часів Османської імперії турецька мова називалася османською. У літературі зустрічається також назва «османсько-турецька мова». З середини XIX до початку XX століття відбувається формування структури турецької мови при участі таких груп європейських діалектів, як малоазійська та румелійська.

Письмова форма турецької мови тривалий час використовувала в своїй основі арабське письмо. Літери арабської мови використовувалися аж до XX століття, після чого їх замінив модифікований латинський алфавіт. З тих пір використання арабських букв в Туреччині офіційно заборонено, крім тих випадків, коли вони задіяні в навчанні арабській мові (наприклад, в духовних закладах).

Наше агентство має всі можливості для того, щоб допомогти вам, при необхідності, перекласти з/на турецьку мову будь-який вид документації або художні тексти. Наші перекладачі володіють достатніми практичними для здійснення таких замовлень, як письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.