Переклад документів з/на узбецьку мову

Узбецька мова входить до тюркської групи мов. Область її використання не обмежується Узбекистаном, де вона визнана державною мовою, використовується у законотворенні, побуті та викладанні предметів у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах. Носії узбецької мови є в Афганістані, Саудівській Аравії, Туреччині й інших країнах. Цією самобутньою мовою написано багато літературних пам’яток.

В узбецькій мові є безліч діалектів, які умовно поділяються за фонетичним ознаками на дві групи: «окаючі» й «акаючі». В базисі сучасної літературної узбецької мови лежать ташкентсько-ферганські «окаючі» діалекти. На прикордонних територіях Узбекистану існують діалекти, що проявляють схожість з іншими тюркськими мовами. Деякі з них, наприклад, виявляють велику схожість з говорами казахської і уйгурської мови. У лексиці узбецької мови спостерігається безліч арабізмів, взятих з перської мови. Узбецька фонетика вирізняється відсутністю гармонії голосних звуків, а граматика – відсутністю категорії роду.

Етапи розвитку узбецької літературної мови можна описати таким чином: давньотюркська літературна мова, староузбецька, сучасна узбецька мова. Коли саме виникла літературно-писемна староузбецька мова одностайної думки серед вчених поки немає.

Наше агентство може допомогти вам вирішити завдання, пов’язані з перекладом з/на узбецьку мову. Професійні лінгвісти зроблять якісний переклад будь-яких типів текстів. До ваших послуг письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.