Переклад документів з/на угорську мову

Фіно-угорська сім’я мов цікава тим, що включає в себе, здавалося б, абсолютно несхожі мови. Так, угорська мова є «родичем» естонської, фінської, хантийської, мансійської мов. На думку дослідників історії, предками угорців були оногури – вихідці з Сибіру. Протягом століть угорська мова зазнала потужного впливу мов різних груп.

Через своє фіно-угорське походження угорська мова дещо відособлена від європейських мов німецької, романської та слов’янської підгруп, що мають індоєвропейські корені. Мабуть, з цієї причини в угорській мові надзвичайно мало запозичень та інтернаціональних слів.

Перші тексти угорською мовою, датовані XII століттям, були створені на основі латинської мови. Тільки через сто років з’явилися зачатки власне угорської літератури, яка починає свій стрімкий розвиток з книги угорською мовою, надрукованої в XVI столітті в Польщі.

Сучасна форма угорської мови включає в себе вісім діалектів, що розрізняються, в першу чергу, за фонетичними ознаками. Чисельність носіїв угорської мови, яких можна зустріти в багатьох європейських країнах, становить близько 15 мільйонів чоловік.

Наше агентство пропонує професійні послуги з перекладу з/на угорську мову. Наші лінгвісти однаково легко впораються з перекладами будь-якої складності, вони працюють як з художнім текстом, так і з документацією. Переклади завжди виконуються якісно, в рамках визначених термінів і за доступною ціною. Ми здійснюємо письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.