Переклад тексту з/на в’єтнамську мову

В’єтнамська мова належить до в’єтмионзької групи австроазійської сім’ї мов. Крім корінних в’єтнамців, цією мовою говорить в’єтнамське населення в Малайзії, Лаосі, Камбоджі, Таїланді, Австралії, а також в США і Європі. Загальна кількість носіїв в’єтнамської мови в світі складає близько 80 мільйонів.

В’єтнамська мова включає в себе риси мионзької мови, а також великий пласт запозиченої китайської лексики, асимільованої за тисячу років китайського панування. У китайської мови в’єтнамська запозичила і тонову систему. Різні діалекти в’єтнамської мови налічують до шести тонів, що кардинально змінюють сенс висловлювання.

Письмова форма виникла у в’єтнамській мові досить рано, що сприяло розвитку літератури. В’єтнамська писемність використовувала як китайські ієрогліфи, так і власну ієрогліфічну систему «тьи-ном». З появою португальських місіонерів, в’єтнамці отримали писемність на основі латині, яку назвали «куокнґи». Дослідники не виключають можливого спорідненості в’єт-мионзької і тайської мов.

Наше агентство пропонує професійні переклади з/на в’єтнамський мову. Переклад передбачений як письмовий, так і усний. За заявкою клієнта, ми можемо надати перекладача для роботи з різними видами текстів, в томи числі з такими, як документація, довідки, договори, дипломи та ін. Наші фахівці здійснюють исьмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.