Переклад документів з/на малайську мову

Малайська мова, що поширена, крім Малайзії, в районах Таїланду, Філіппін, Індонезії, відноситься до австронезійських мов індонезійської групи.

Давньомалайська мова виникла на островах Суматра і Банку в період з VII по X століття н.е. і сьогодні представлена тільки у вигляді пам’яток стародавньої писемності – написів на каменях. У той період малайська мова зазнавала серйозного впливу санскриту, тому написи були виконані за допомогою індійського складового письма.

Малайська мова розвивається поступово, спочатку забезпечуючи побутове спілкування і торгівлю. Згодом створюється форма літературної мови. Цьому сприяло проникнення на Малайський архіпелаг ісламу і християнства. До XIX століття формується класична малайська мова, створюється національна література. Основою в той час була арабська графіка, а пізніше її замінила латиниця. Цей варіант письма використовується по теперішній час.

В усній формі малайської мови розрізняються місцеві діалекти, часто змішані з голландською та англійською мовами. Одна з таких говірок – джакартська – стала базисом для формування індонезійської мови (державної мови Індонезії). Малайська мова має з цією говіркою відмінності в лексиці, синтаксисі та в деяких аспектах фонетики і морфології. Нині кількість носіїв малайської мови становить близько 25 мільйонів чоловік.

Наше агентство виконає для вас професійний переклад з/на малайську мову. Команда висококваліфікованих перекладачів підійде до роботи з максимальною точністю та з урахуванням специфіки мови. Ми гарантуємо бездоганну якість усного та письмового перекладу в будь-якій предметній області, в тому числі в царині книг і ділової документації, при чому за максимально доступними для цієї мови розцінками.

Наші фахівці здійснюють письмовий переклад, усний переклад, технічний переклад документації, нотаріальний переклад, медичний переклад, юридичний переклад договорів і текстів.

Філії: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Сімферополь, Севастополь.